В Україні розшукують невідомого тернополянина, який виграв у лотерею 1 млн гривень (ВІДЕО)

В Україні розшукують невідомого тернополянина, який виграв у лотерею 1 млн гривень (ВІДЕО)

31 березня 2019 року під час розіграшу 1025-го тиражу лотереї "Лото-Забава" стало відомо про виграш одного з головних призів, розмір якого склав 1 мільйон гривень.

Як повідомляє офіційний сайт "МСЛ", це трапилося завдяки тому, що у прямому ефірі першою з великого лототрону випала кулька з парним числом. За оновленими правилами гри "Лото-Забава", це гарантує обов’язковий розіграш призу розміром у 1 000 000 гривень у категорії "три горизонталі з двома пільговими підковками".

Відомо, що переможцем став власник лотерейного білета №0374623, який було придбано 30 березня у місті Тернопіль на фірмовому острівку "М.С.Л.", що розташований за адресою: вул. Генерала Мирона Тарнавського, 34. Щоб придбати білет на мільйон, щасливчик витратив лише 15 гривень.

Таким чином, лічильник мільйонерів "Лото-Забава" наразі засвідчує наявність уже 10 мільйонерів, яким пощастило у 2019 році, а також 322 мільйонерів і мультимільйонерів за весь час існування цієї лотереї.

Оператор державних лотерей "М.С.Л." запрошує новоспеченого багатія завітати до Києва, стати почесним учасником "КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ "М.С.Л."" і взяти участь в ексклюзивній подарунковій програмі "Два дні з життя мільйонера" для двох осіб.

Оператор державних лотерей "М.С.Л." вітає головного переможця 1025-го тиражу та радить йому звернутися на гарячу лінію за телефоном 0 (800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшу.

Тернополянин мільйон гривень лотерея
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі