• Головна
  • "Гастролер" з сусідньої області обікрав працівницю сільради на Тернопільщині
16:25, 24 квітня 2019 р.

"Гастролер" з сусідньої області обікрав працівницю сільради на Тернопільщині

Жителя Кіцманського району Чернівецької області заліщицькі поліцейські підозрюють у вчиненні крадіжки. 40-річний зловмисника спокусився на майно однієї з працівниць Касперівської сільської ради.

До правоохоронців звернулася 37-річна потерпіла й повідомила про те, що з її робочого кабінету зникли особисті речі. Невідомий спокусився на гаманець в якому було водійське посвідчення та двісті гривень.

Оперативними заходами поліцейські встановили, що до крадіжки причетний раніше судимий житель сусідньої області. У зловмисника вилучили крадене.

Відомості за даним фактом внесено до ЄРДР і кваліфіковано частиною 1 статті 185 ККУ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #злодій #гаманець
Останні новини
ТОП новини
У травні в Україні вдарить потужний мороз, навіть експерти налякані такою температурою: гроза і град сунуть на тлі шквалів
Малюк, якого мама на Великдень покинула напризволяще, вже має ім'я і прізвище
Мороз вдарить раптово прямо завтра, в Україні такого стрибка температури не чекали: в якій області рине дощ і злива?
"120 000 гривень втратила жінка, яка хотіла придбати авто для ЗСУ": поліцейські Тернопільщини встановлюють особу афериста
Оголошення
live comments feed...