• Головна
  • Перерахунок субсидій на літній період розпочинається на Тернопільщині з першого травня
12:04, 1 травня 2019 р.

Перерахунок субсидій на літній період розпочинається на Тернопільщині з першого травня

 Відтак деяким жителям краю необхідно звернутися до місцевих управлінь соціального захисту населення ОДА з документами задля поновлення субсидії.

Загалом жителям краю повинні перерахувати субсидії автоматично. Однак якщо в родині відбулися певні зміни, які можуть впливати на призначення субсидій, потрібно звернутися до управлінь соцзахисту, – зазначив директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський. «Зокрема автоматично субсидії буде перераховано тим субсидіантам, які зверталися з 1 січня 2019 року. Якщо ж вам субсидію призначали на комісії на опалювальний період, і знову потребуєте її, то потрібно звернутися ще раз».

Кількість користувачів субсидій влітку значно менша, ніж у зимовий період, – кажуть зз фахівці. Додамо, упродовж цього опалювального періоду субсидіями на Тернопільщині користувалося 119  000 домогосподарств, це удвічі менше, ніж минулого року. Скоротилася кількість субсидіантів на Тернопільщині в основному через зміни у програмі призначення. Щодо наступного опалювального періоду, то субсидії теж діятимуть. Однак як і кому їх призначатимуть, наразі не відомо

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#субсидія #Тернопільщина #перерахунок
Оголошення
live comments feed...