• Головна
  • "Ні пройти, ні проїхати": на Тернопільщині збудовані прямо на тротуарі сходи змушують порушувати правила дорожнього руху (ФОТО)
17:45, 6 червня 2019 р.

"Ні пройти, ні проїхати": на Тернопільщині збудовані прямо на тротуарі сходи змушують порушувати правила дорожнього руху (ФОТО)

На одній із вулиць Бережан пішоходам доводиться порушувати правила дорожнього руху через сходи, збудовані прямо на тротуарі.

На сторінці спільноти в мережі Фейсбук Любомир Михайлович опублікував фото, на якому зафіксована неоднозначна ситуація, про котру можна спокійно сказати: "ні пройти, ні проїхати".

"І потрібно так припаркувати авто, щоб неможливо пройти по тротуару. Може міська рада надасть відповідь, хто дав дозвіл на влаштування сходів над тротуаром".- Додав коментар до фото Любомир Михайлович.

На фото чітко видно, що тротуар перегороджують збудовані там сходи, а припаркований автомобіль ще й позбваляє пішоходів можливості оминути їх, не вийшовши прямо на проїжджу частину.

"Та там і без авто не пройдеш".- Зазначила Світлана Шашкевич.

"Я колись зробив зауваження одному амбалу, який їхав повз ратушу на крутій іномарці( міська рада тоді ще знаходилася в приміщенні ратуші. Так він харкнув мені під ноги і послав..."- Написав Любомир Михайлович.

"Згідно чинного законодавства дозволено все, що так чи інакше прямо не заборонено законом, тому щоб там не паркуватись потрібен забороняючий паркування дорожний знак. Я можу вам довести на 100% що автомобіль припаркований без порушення ПДР. Хочете перевірити?

Можемо зробити експеримент, я в тому самому місці припаркуюсь, а ви викличете поліцію і подивитесь чи будуть в них законні підстави скласти на мене протокол".- Висловив свою думку Роман Оприско.

Користувачі у кометраях скаржаться, що через збудовані на тротуарі сходи вже неодноразово виникали неприємні ситуаці, пов'язані з порушеннями правил дорожнього руху. Чи законно встановлені сходи саме на тому місці, з'ясовується.

"Ні пройти, ні проїхати": на Тернопільщині збудовані прямо на тротуарі сходи змушують порушувати правила дорожнього руху (ФОТО), фото-1
#Тротуар #сходи #ПДР #автомобіль #Бережани

Коментарі

Оголошення
live comments feed...