• Головна
  • "Згорілий велосипед, а поруч з ним... дитина...": переселенка з Горлівки втекла від війни до Тернополя (ВІДЕО)
17:01, 17 червня 2019 р.

"Згорілий велосипед, а поруч з ним... дитина...": переселенка з Горлівки втекла від війни до Тернополя (ВІДЕО)

"Це був жах... Дякую Богу, що ми вчасно поїхали", - жінка, яка переселилася до Тернополя із Горлівки, розповіла свою історію війни.

За лічені дні їхнє життя кардинально змінилося. Вони зібрали найнеобхідніші речі. Залишили свій будинок, улюблену роботу і почали все з нуля. Сім’я Цимбали опинилася серед понад півтора мільйона українців, які вже 5 років є "внутрішньо переміщеними особами" через конфлікт на Донбасі. Вони переїхали до Тернополя із Горлівки та зіштовхнулися з багатьма проблемами. Повідомляє Т1 Новини.

Вона більш за все мріє про мир, аби жодна дитина не чула вибухів снарядів, не знала, що таке постріли. Маргарита Цимбала приїхала до Тернополя з Горлівки. Вже чотири року жінка з сімєю живе в Тернополі, проте щодня вона переглядає новини, аби хоча б щось дізнатися про рідну їй Горлівку.

- Був такий момент, що з градів обстріляли центр міста. Ми саме в центрі жили. І я бачила як ті бабусі, в яких я купувала яблучка, кріпчик – вони розстріляні, - пригадує учасниця соціального проекту «Небайдужі» Маргарита Цимбала. Дитячий велосипедик згорівший, дитина згорівша на ньому і це все - центр міста, поруч з нашим будинком. То був жах. Дякую Богу, що ми вчасно поїхали.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АТО #переселенці #Донбас
Останні новини
Оголошення
live comments feed...