• Головна
  • "Певно, викладуть "селфі"": на Тернопільщині вандали зухвало "відсвяткували" День Незалежності (ФОТО)
21:31, 26 серпня 2019 р.

"Певно, викладуть "селфі"": на Тернопільщині вандали зухвало "відсвяткували" День Незалежності (ФОТО)

У суботу (24 серпня), саме в 28-му річницю Дня незалежності України, в Чорткові  невідомі вандали замість патріотичного святкування наважилися понищити клумби, розташовані вздовж вулиці, а також повиривали та покидали на дорогу бруківку.

На сторінці спільноти в мережі Фейсбук були опубліковані фотографії наслідків "діянь" вандалів.

"Відсвяткували День Незалежності! Що, чи хто, керує людьми? І чи можна назвати їх людьми.

У суботу вночі невідомі поглузували з усіх і з себе в тому числі. Не словом, а ділом! Невже, погані вчинки робити краще? Можливо, в когось є інформація хто це скоїв, прошу звернутись в селищну раду. Поліція веде розслідування!",- повідомляється у дописі.

"Злапати і руки по лікті повідрубувати. Ось тоді будуть боятися всі. Скажете, що це жорстоко. Так. Але вже інакше ніяк. Щось дуже розперезалися деякі дебілкуваті особи. І цьому має бути покарання. Жорстоке. Інакше ніяк",- запропонувала у коментарях Ольга Папушак.

"В людей, на жаль, ще вважається, що це круто - зробити щось погане і потім в компанії своїх друзів вихвалятися. Але не розуміють, що круто це коли робиш добро!!!",- зазначила Ольга Крижановська-Томашевська.

"Тепер так модно, фонтани ломати, бутилки, соняшник накидати...чекаєм селфі, скоро хтось виставить. А батьки ходять у вишиванках закордоном",- додав Володимир Іванович.

#Вандали #День #незалежності #святкування #руйнування #Тернопільщина

Коментарі

Оголошення
live comments feed...