• Головна
  • Юний винахідник з Тернопільщини розробив бота для передачі голосу до тексту у Telegram (ФОТО)
13:00, 28 липня 2020 р.

Юний винахідник з Тернопільщини розробив бота для передачі голосу до тексту у Telegram (ФОТО)

Олександр Лучин – учень Заліщицької державної гімназії, слухач Малої академії наук України виборов золоту медаль на міжнародному конкурсі E-nnovatevirtual Innovation Fair. Він розробив бота для розвитку передачі голосу до тексту у Telegram.

Бот Telegram транскрибує звук до тексту на десяти мовах, дає змогу спілкуватися з глухими людьми в реальному житті та дозволяє їм слухати аудіоповідомлення в онлайн-чатах, тому люди з вадами слуху не відчувають себе виключеними.

Бот є кросплатформенним, безкоштовним і може використовуватись на старих пристроях. До бота можна отримати доступ через популярну послугу обміну повідомленнями Telegram. Він підтримує всі платформи, безкоштовний, і вся обробка проводиться на віддалених серверах, тому можливо використовувати його на пристроях з обмеженою обчислювальною потужністю.

Крім того, оскільки він працює у хмарі, то не потребує установки або зберігання.

Також нещодавно Олександр Лучин здобув срібну медаль на Міжнародному конкурсі і шоу винаходів та інновацій (INTARG). Це міжнародна виставка високого рівня, основне завдання якої – популяризувати винаходи та інновації для впровадження їх у промислове виробництво.

Вітаємо юного винахідника із перемогою та бажаємо досягнення нових висот.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#перемога #телеграм #бот #чат

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...