• Головна
  • Тернополяни знову можуть їздити потягами
10:00, 21 вересня 2020 р.

Тернополяни знову можуть їздити потягами

Тернополяни знову можуть їздити потягами

Як відомо із 7 вересня тернополяни не могли скористатися послугами "Укрзалізниці" аби поїхати в інші міста країни. Пов’язана заборона із високим рівнем захворюваності на COVID-19 у нашій області. Проте уже від сьогодні, 21 вересня, заборону скасовують.

Відтак доїхати до Києва, Львова, Житомира, Одеси та інших українських міст тернополяни скориставшись послугами "Укрзалізниці" зможуть уже з понеділка. Квитки уже можна придбати на офіційному сайті компанії.

Нагадаємо, що із 7 вересня "Укрзалізниця" скасувала посадку пасажирів у Тернополі. Заборона тривала 2 тижні. Щоправда висадка на станції «Тер

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#потяг #квиток #зонування

Коментарі

ТОП новини
"З 1 серпня ТЦК заберуть на службу 4 категорії людей першочергово, названо перелік професій": мобілізація та повістки
"Пенсії в Україні перерахували": озвучено новий розмір виплат для українських пенсіонерів
Завтра дощ рине холодними потоками води на більшість областей, град вперіщить прямо по автомобілях: іде злива і гроза
Через приїзд співака Віталія Козловського в Агроленд траса біля Тернополя була запаркована на кілометри (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...