• Головна
  • У славетного спортсмена з Тернополя виявили коронавірус (ФОТО)
19:07, 25 вересня 2020 р.

У славетного спортсмена з Тернополя виявили коронавірус (ФОТО)

У славетного спортсмена з Тернополя виявили коронавірус (ФОТО)

У тернопільського біатлоніста, чемпіона світу Дмитра Підручного виявили коронавірус: про результати тесту спортсмен сповістив на своїй сторінці в мережі Instagram. 

"Моя поїздка в Wiesbaden та участь в гонці " City Biathlon" , скасовується! Сьогодні отримав позитивний результат тесту на #covid_19.

Тому змушений бути на самоізоляції. Почуваюся чудово, жодних симптомів немає!

Надіюся , що найближчим часом зможу приступити до тренувань та продовжити тренувальні збори із командою!",- ідеться у повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дмитро_Підручний #коронавірус
ТОП новини
"Мобілізація у вересні сягне нових масштабів, ТЦК іде шукати осіб із цими 3-ма професіями": повістки накриють навіть літніх
"Мобілізація посилюється новим законом, студенти масово втратять відстрочку і потраплять у ТЦК": кого мобілізують зразу?
"Мороз і шалений снігопад ввірвуться в цей регіон України, злива та дощ вперіщать незабаром": куде пре похолодання?
"ТЦК позбавить цих людей бронювання і вручить бойові повістки, осіння мобілізація посилюється": кого призвуть першими?
Оголошення