• Головна
  • Як не інфікуватися коронавірусом: лікарка розповіла, чи існує профілактика COVID-19
19:30, 2 жовтня 2020 р.

Як не інфікуватися коронавірусом: лікарка розповіла, чи існує профілактика COVID-19

Специфічної профілактики COVID-19, на жаль, немає. Утім, зменшити ризики інфікування коронавірусом можна, дотримуючись протиепідемічних рекомендацій.

Про це в інтерв'ю ТСН.ua розповіла лікарка-епідеміологиня Національної експертної групи з інфекційного контролю (NEGIC) Катерина Сояк.

"Як не захворіти, це, дійсно, дуже важливі поради: не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися особистої гігієни, гігієни рук, гігієни кашлю, тримати дистанцію з людьми, навіть, якщо це ваші знайомі та близькі. У будь-якому разі кожна людина на сьогоднішній день стикається з цим ризиком захворіти, тому краще триматися трішечки далі, щоб не створювати додаткові ризики для себе і своєї сім'ї", - каже лікарка.

Також, за словами Катерини Сояк, важливо вести здоровий спосіб життя і зміцнювати імунітет.

"Такої профілактики, яка допомогла б за день-два, немає, якщо ми говоримо про якісь медикаментозні вітаміни, їжу. Дуже корисно в цілому дотримуватися здорового харчування, певних правил здорового способу життя, щоб зміцнювати свій організм і імунітет, але це буде профілактувати, взагалі-то, всі інфекції можливі. А щодо COVID-19 у нас є такі прості правила, які я вище перерахувала, і яких варто дотримуватися на сьогоднішній день, коли ми їздимо у транспорті, ходимо на роботу тощо", - додала епідеміологиня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #пандемія #симптоми #профілактика
Оголошення
live comments feed...