• Головна
  • Мрії збуваються: тернополянка отримала листа від Королеви Великої Британії (ФОТО)
10:15, 6 жовтня 2020 р.
1

Мрії збуваються: тернополянка отримала листа від Королеви Великої Британії (ФОТО)

Мрії збуваються: тернополянка отримала листа від Королеви Великої Британії  (ФОТО)

Лист за підписом королеви, що найдовше править за всю історію Великої Британії, отримала у відповідь на своє звернення тернополянка. "Сьогодні на календарі 5 жовтня. І я дуже хочу, щоб цей день я запам’ятала Назавжди!", - про це соцмережах написала Helena Koval.

"Три місяці тому я написала лист.?Лист на який я б ніколи не наважилася ще шість років тому. Лист написавши який, я кинула виклик сама собі.
Я Люблю Мріяти. ?
І я дуже хочу, щоб батьки, які виховують дітей з інвалідністю теж не полишали мріяти! Лист, який я думаю надасть віри в себе також іншим батькам.❗Я написала Королеві Великобританії Єлизаветі ІІ.
Я розповіла про Володю та Аню.

Про те, який мій син хоробрий і яка Аня сонечко. Я написала про випробування з якими зіштовхнулась моя сім’я. І про те, як мені важливо та цінно отримати слова підтримки саме від її Величності.
Люди мрійте!
Ніколи і нікому не давайте можливості піддавати сумніву Ваші мрії!", - написала у дописі Facebook тернополянка.

"Сьогодні я отримала відповідь. Відповідь, яку ми будемо переказувати нашим дітям, як виростуть, а потім внукам. Цей день назавжди увійде в історію нашої сім’ї, як символ того, що – МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ! Хтось може подумати, а що з того листа?

А для мене це не просто набір з сухих літер!
Це знак того, що навіть за тисячі кілометрів Ви можете отримати СЛОВА ПІДТРИМКИ! Навіть від самої Королеви Великобританії А також невеличкий буклетик з розповіддю про королівські атрибути. Дуже захоплююча та цікава інформація. Щиро вдячна Оля Кундис, яка вишила прекрасну стрічку з українською символікою і тепер вона зберігається десь у палаці серед інших сувенірів з усіх куточків світу. Мрійте, адже мрії збуваються!", - зазначила жінка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#королева #велика_британія #лист #підпис #королівські_регалії

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
pezdorvanec
6 жовтня 2020 р., 15:03
вау! в рамку покладіть, на стіну повішайте! всім насрати!!!!!!!!!!!!
Останні новини
Оголошення
live comments feed...