• Головна
  • Чоловік хотів провезти в Україну 4,5 млн гривень, які замотав у фольгу (ФОТО)
20:01, 6 жовтня 2020 р.

Чоловік хотів провезти в Україну 4,5 млн гривень, які замотав у фольгу (ФОТО)

Чоловік хотів провезти через пропускний пункт «Шегині – Медика» близько 4,5 мільйона гривень в іноземній валюті, замотаних у фольгу.

Про це повідомляє пресслужба Державної митної служби України.
Чоловік повертався в Україну з Великої Британії. Він приїхав на митницю «червоним коридором» 6 жовтня. У декларації українець не зазначив, що везе в автівці близько 4,5 мільйона гривень в іноземній валюті.
Як у чоловіка знайшли гроші?

Митники запропонували українцеві заповнити декларацію. Чоловік вніс у документ лише фарбу, особисті речі та вживані меблі й техніку – диван, телевізор, велосипед, мікрохвильовку і газову плиту.Співробітники митниці почали огляд автівки чоловіка. Окрім задекларованих речей вони знайшли пачки грошей, про які чоловік не повідомив. Українець завбачливо загорнув їх у фольгу та заховав у коробки.Сума виявлених грошей складала 127,4 тисячі англійських фунтів, що дорівнює близько 4,5 мільйона гривень.

Що кажуть митники?
Керівник Департаменту протидії митним правопорушенням та контрабанді Ігор Резник закликає українців декларувати усі товари та гроші при перетині кордону. Покарання за таке правопорушення може бути досить серйозним.

«Це одне з найбільших затримань незадекларованої валюти, яку виявляли працівники митниці протягом останнього року. Проте окремі громадяни, на жаль, все ще не полишають спроб незаконно ввезти готівкові кошти, не задекларувавши їх належним чином. Робоча група і надалі протидіятиме таким спробам та слідкуватиме за дотриманням митного законодавства», – зазначив Резник.

Яке покарання загрожує чоловікові?

Митники зафіксували порушення за статтею про недекларування товарів. Покарання за таке правопорушення – конфіскація незадекларованого товару та штраф у розмірі 100% від його вартості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гроші #кордон #декларація #митний_контроль #пропускний_пункт
Останні новини
Оголошення
live comments feed...