• Головна
  • Скандал на уроці: вчителька накинулася на ученицю, яка розмовляла українською (ВІДЕО)
15:04, 12 жовтня 2020 р.

Скандал на уроці: вчителька накинулася на ученицю, яка розмовляла українською (ВІДЕО)

В Одесі вчителька накричала на україномовну дівчинку просто на уроці в гімназії № 4. За це її звільнили. Жінці не сподобався тон школярки.

Як зазначають на сайті ТСН.ua про ситуацію стало відомо з опублікованого відео у групі "Батьки SOS". Учениця забула альбом з малювання вдома і відповіла вчительці українською.

Педагогу не сподобався тон відповіді і вона накричала на дівчинку."Ти подивись на неї. Чому ти мені так відповіла: "Так!"? Вмісто "так" - "так!". Що "ну"? Так не можна відповідати. Таким тоном не гарно відповідати. Так, учні, я відчуваю, з вами треба говорити українською. Бо у нас бачите, що робиться. Вона говорить українською і, виходить, зверху, а ми знизу. При чому тут мова, треба мозок мати", - заявила вчителька.

Дівчина почала плакати і жінка вибачилась перед дитиною, сказав, що невірно її зрозуміла. "Я, можливо, не так зрозуміла. Мені здалося, що ти захотіла виділитися", - сказала жінка. Проте школяри запевнили, що дівчина завжди так говорить.

Учасники групи "Батьки SOS" опублікували посилання на сторінку вчительки та почали писати їй відповіді замість ображенної дівчинки. Вони були обурені поведінкою російськомовної вчительки, хоча за законом вона мали б говорити також українською.

"Мамо, ви ще не в школі? Я побігла б вже на першій хвилині цього ролика! Це те, що вдалося записати! А що відбувається в тих школах, чого ми, батьки, не чуємо і не бачимо!", - написала у групі Ліна Тесленко.

У департаменті освіти Одеської міськради заявили, що вчителя вже звільнили. "Як людина: не просто вражена. Як мама і жінка уявляю емоції учениці і хочу висловити свою підтримку: в тебе надзвичайно гарна мова, дитино... Розвивай її і надалі", - написала директорка департаменту Олена Буйневич.

Вона також додала, що поведінка вчителя була беззаперечно несумісна з діяльністю у закладі освіти. Тому директор вирішив її звільнити через "аморальний проступок". Наразі очікується видання наказу із зверненням до компетентних органів.

Нагадаємо, в Кілії досі не відсторонили вчителя, через булінг якого учень намагався накласти на себе руки просто у шкільному коридорі. Тиск і приниження з боку цього педагогу зазнавав не тільки постраждалий. В один з таких днів школяр вийшов у коридор і порізав собі горло.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вчитель #українська_мова #навчання #освіта #булінг #приниження
Оголошення
live comments feed...