• Головна
  • Чи потрібно платити за томографію та рентген пацієнтам з COVID-19?
18:25, 12 жовтня 2020 р.

Чи потрібно платити за томографію та рентген пацієнтам з COVID-19?

Чи потрібно платити за томографію та рентген пацієнтам з COVID-19?

КТ і рентген із моменту початку карантинних заходів, що пов'язані із захворюванням на короавірусну інфекцію - найпопулярніші процедури. І дуже часто у соцмережах користувачі обурються високим цінам на ці методи обстеження.

Комп'ютерна томографія та рентген внесені до пакету послуг для пацієнтів з COVID-19 і мають бути безкоштовними. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу, сьогодні 12 жовтня.

"В нас комп'ютерна томографія та рентген  - це ті способи діагостування, які внесені до ковідного пакету. Якщо у вас є відповідне направлення сімейного лікаря або лікуючого лікаря, то громадянам ця послуга надається безоплатно, тобто за це сплачує держава", - розповів Степанов.

Нагадаємо, що послуги для хворих на COVID-19 повинні бути безкоштовними у тих медзакладах, які підписали  договір з Національною службою здоров'я.
Якщо ж за цю послугу у вас вимагають гроші, міністр охорони здоров'я Степанов радить залишити скаргу, зателефонувавши у контакт-центр Національної служби здоров'я України за номером 1677. Або ж ви можете залишити офіційну скаргу на сайті НСЗУ. Це можна зробити у  розділі "Громадянам".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#томографія #рентген #оплата #послуги #коронавірус
Оголошення
live comments feed...