• Головна
  • Дар’я Проскурякова: «Кожен житель Тернопільщини має знати , які ліки він може отримати безкоштовно»
10:45, 18 жовтня 2020 р.
2

Дар’я Проскурякова: «Кожен житель Тернопільщини має знати , які ліки він може отримати безкоштовно»

Даря Михайлівна Проскурякова, перший номер у депутати від «Опозиційної платформи за життя» в Тернопільську обласну раду наголосила, що кожен житель Тернопільської області має право знати та розуміти, які ліки надаються в медичному закладі безкоштовно і на які препарати пацієнт має право в разі потреби -  безоплатно.

Дар’я Проскурякова: «Кожен житель Тернопільщини має знати , які ліки він може отримати безкоштовно», фото-1

«Мешканці Тернопільщини можуть отримати безкоштовно ліки, вакцини та сироватки, які держава придбала для них за кошти платників податків. Закупівлі відбуваються як на рівні державних програм, так і коштом місцевих бюджетів, - наголосила Дар’я Проскурякова, яка очолює список кандидатів в депутати у Тернопільську обласну раду від Тернопільської регіональної організації «Опозиційна платформа за життя». – Приміром,для пацієнтів, які лікуються у стаціонарі, ліки з Нацпереліку надаються безоплатно на весь періодлікування. Так, перевірити наявність безкоштовних ліків у тому чи іншому медичному закладі можна : на інформаційних стендах в закладах охорони здоров’я, на офіційних веб-сайтах регіональних департаментів та управлінь та за допомогою мобільного додатку «Ліки контроль».

Мешканці Тернопільщини мають право знати у якому медичному закладі і які ліки вони можуть і більше того мають право отримати безкоштовно.

«Ми пропонуємо сформувати у кожному медичному закладі Тернопільської області прозорий список безкоштовних медичних препаратів, - наголосила Дар’я Проскурякова. – Щоб кожен пацієнт, коли тільки переступив поріг лікарні розмуів, які препарати є в наявності і які він має можливість отримати безкоштовно, щоб не платити за них з власної кишені».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дар'я_проскурякова #ліки #за_житття #медицина

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Марія
18 жовтня 2020 р., 13:35
Це все?!
петро
18 жовтня 2020 р., 20:00
ТП сферична у вакуумі
Оголошення
live comments feed...