• Головна
  • Анатолій Доманський – кандидат на голову Почаївської ОТГ від партії «Довіра»
21:27, 17 жовтня 2020 р.

Анатолій Доманський – кандидат на голову Почаївської ОТГ від партії «Довіра»

Новостворена партія «Довіра» висунула на посаду голови Почаївської ОТГ Анатолія Доманського.
Анатолій Доманський – кандидат на голову Почаївської ОТГ від партії «Довіра», фото-1
Анатолій Іванович працював першим заступником голови Кременецької райдержадміністрації. Зараз обіймає посаду завідуючого господарством Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка, очолює групу управління проектами.
– У п’ятницю отримав посвідчення кандидата на посаду Почаївського міського голови. Тривалий період вагався, чи брати участь в цих перегонах. Згодився лише в неділю, 27 вересня. Мотивація такого рішення була одна: «Дайте можливість поборотися молодим». Переконливими стали слова народного депутата Миколи Люшняка та Героя України Петра Гадза: «Переможеш – набереш молодих. А для майбутнього успіху потрібна людина з досвідом»,– написав на своїй сторінці у Facebook Анатолій Доманський.
Він також закликав місцевих жителів до діалогу в передвиборчий період.
– Команда політичної партії «Довіра» підібралася бойова, переважає молодь, яка запальна до вирішення соціально-важливих справ. Сьогодні я вірю в команду, а команда довіряє мені. В період до виборів усіх запрошую до діалогу, а також рекомендую підтримати програму розбудови рідного краю, а саме територіальної громади, яка уже визначена,  – додав Анатолій Доманський.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#анатолій_доманський,довіра #перемога,

Коментарі

Оголошення
live comments feed...