• Головна
  • Цимбалюк Ігор, кандидат в депутати у Почаєві від «ОПЗЖ», і дорогу ремонтував і картоплю пенсіонерам допомагав збирати
10:41, 19 жовтня 2020 р.

Цимбалюк Ігор, кандидат в депутати у Почаєві від «ОПЗЖ», і дорогу ремонтував і картоплю пенсіонерам допомагав збирати

Не словом, а ділом, такий девіз у 45-річного Цимбалюка Ігора Миколайовича, кандидата в депутати, який включений до єдиного виборчого списку та територіального виборчого списку територіального виборчого округу номер 2 від ПП "Опозиційна платформа за життя" з виборів депутатів Почаївської міської ради, в списку під номером 7.

«Сама головна мета і програма моєї діяльності це - захистити Православ'я, Почаївську Лавру, Скит та всі Православні Храми, - наголосив Ігор Цимбалюк. – Далі - покращити життя малозабезпеченим верствам населення, особливо пенсіонерів, неблагополучних сімей. Не скорочувати і не закривати медичні заклади в регіоні, а виділити додаткове фінансування на сучасне обладнання для лікарень, також плануємо змінити старе вуличне освітлення на нове енергоефективне і щоб працювало в місті в нічну пору добу, а також зробити капітальний ремонт усіх доріг у місті Почаїв, центр міста привести до Європейського стандарту, щоб місцеві жителі, паломники, і туристи могли гарно відпочити, і з радістю та надовго згадати про наше місто, дати вільно розвиватися малому та середньому бізнесу, запросити інвесторів, зробити місто Почаїв, як Рим – культурною та релігійною меккою України».

Ігор Цимбалюк не чекає, коли стане депутатом, а вже сьогодні працює на благо рідної громадит з Божою допомогою.

Так, кандидат у депутати від ПП "Опозиційна платформа за життя" Ігор Цимбалюк власноруч допомагав пенсіонерам збирати картоплю, також попросив небайдужих та засипали вибоїни відсівом на вулицях - І.Хворостецького та Волинська (Язовиця) у місті Почаїв.

Та чоловік не вважає це чимось надзвичайним, і каже, що це є заслуга Бога, а не його власна. Він просто виконавець.

До слова, народився Цимбалюк Ігор Миколайович, 1 січня 1975 року в селі Бутин, Збаразького р-ну, Тернопільської області, там же закінчив 9 класів Бутинської неповної середньої школи в 1990 році, після закінчення вступив в Рівненський державний текстильний технікум по спеціальності: технік-механік, з 1994 по 1996 рік служба в Збройних силах України. Після армії працював в АП "Вишнівецька" на керівних посадах в селі Бутин. В 1998 році переїхав в місто Рівне, де з 1999 по 2018 працював в УМВС України в Рівненській області, пенсіонер, ветеран Національної поліції. Освіта вища, в 2008 році закінчив Київський національний університет внутрішніх справ, спеціальність – правознавство, кваліфікація – юрист. Одружений, має двоє дітей, сина і дочку. На даний час проживає в місті Почаїв, Кременецького району.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#цимбалюк_ігор,за_життя #почаїв,
Оголошення
live comments feed...