• Головна
  • Як обрати порядну, відповідальну та справедливу владу
09:16, 20 жовтня 2020 р.

Як обрати порядну, відповідальну та справедливу владу

Андрій Грицишин назвав три критерії вибору влади, яка працюватиме для людей.

Лідер фракції партії «Порядок. Відповідальність. Справедливість» Андрій Грицишин, у списках якої до міської ради йдуть представники команди Сергія Надала, назвав три критерії, яким має відповідати місцевий депутат. Бо під тиском політичної реклами людям важко обрати, особливо на місцевих виборах. 

На фото: міський голова Сергій Надал та кандидат "Порядок. Відповідальність. Справедливість" по "Східному" Андрій Грицишин

“Під час виборів багато говорять про те, як обрати добру та відповідальну місцеву владу. Від себе можу дати три критерії, які дозволять обрати порядне, відповідальне та справедливе самоврядування”, - написав Андрій Грицишин і перелічив, що на його думку є важливим при виборі місцевого депутата:

Перше. Обирайте незалежних — вони будуть керуватися Вашими інтересами і на них не матиме впливу “підкилимна боротьба” політиків в Києві. Вони будуть діяти в інтересах Тернополя і не будуть залежні від думки партійних босів “нагорі”. Це має бути партія місцевого самоврядування, яка керується думкою громади. Особливо важливо це зараз, коли у нас нема фахового уряду і всю ситуацію, від підтримки медицини, до доріг і транспорту, рятує тільки місцеве самоврядування.

На місцевих виборах обирайте незалежних від “київських босів” тих, хто вміє працювати і живе поруч з Вами

Друге. Обирайте тих, хто “знає як” - особливо це стосується місцевого рівня. Я теж за інтеграцію України у Європу, але у міськраді зовнішньою політикою не керують. Тут важливо знати, як працює комуналка, транспорт, каналізація все те, що створює рівень комфорту, за який ми любимо Європу. Тут потрібні не дипломати і промовці а ті, хто “знає як” відремонтувати колектор, організувати ОСББ тих, хто вміє фахово сформувати завдання для комунальників та зможе проконтролювати його виконання. Дипломати, що говорять про Європу, цього не зроблять, як і ті, хто платять виборцям за голос. Для них вибори — це лише кар’єра.

Третє. Обирайте ти, хто поруч з вами — до цих депутатів ви зможете завжди звернутися. Вони живуть поруч з Вами. Тут живуть їхні батьки та родичі. Для них важливо, що про них думає громада. Вони керуються думкою громади, бо живуть і будуть жити посеред вас. 

Андрій Грицишин наголосив, що усім трьом критеріям на сьогоднішніх місцевих виборах відповідає лише одна партія: 

“Цим трьом критеріям відповідає на сьогодні лише одна політсила, яка йде до міської ради. Це “Порядок. Відповідальність. Справедливість”, що об’єднала незалежних, тих, хто вміє працювати і тих, хто поруч з Вами. Тому я закликаю обрати “щасливу” цифру 7 у бюлетені і кандидата саме від цієї партії. Я прошу 25 жовтня підтримати мене та моїх однопартійців. Створити у міській раді протернопільську більшість, на яку зможе опертися міський голова Сергій Надал і як зробить позитивні перетворення у нашому місті швидшими”, - сказав Андрій Грицишин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Грицишин #Порядок_Відповідальність_Справедливість #Надал #депутат #вибори #місцеві_вибори

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
чорт
20 жовтня 2020 р., 21:22
Не знаю хто там і що там зараз при владі, але зміни в місті, які не бачить хіба що сліпий, заслуговують поваги
Оголошення
live comments feed...