
10:29, 20 жовтня 2020 р.
У Тернополі відбувся перший показ дитячих короткометражок (ВІДЕО)
Тернополяни відзняли 5 короткометражок для дітей. Тематика різна – про стосунки в колективі, дружбу, закоханість та святкові дива.
Окремий фільм присвятили вчителям. Такі міні-стрічки у Тернополі презентували вперше на Показі короткометражних художніх фільмів літньої кінозміни. Головні герої – юні тернополяни. Деталі у сюжеті т1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:15, 12 червня
85
14:47, 17 червня
19
15:07, 22 червня
11
13:52, 17 червня
20
17:16, 24 червня
5
