• Головна
  • Усі вчителі 5 – 9 класів мають пройти перепідготовку
13:17, 20 жовтня 2020 р.

Усі вчителі 5 – 9 класів мають пройти перепідготовку

Усі вчителі 5 – 9 класів мають пройти перепідготовку

Учителі 5 – 9 класів, які навчатимуть школярів за новим стандартом базової середньої освіти у 2022 році, мають пройти обов’язкове підвищення кваліфікації.

Про це йдеться у роз'ясненні Міністерства освіти і науки. Вчителі повинні будуть пройти перепідготовку. Зокрема, підвищення кваліфікації буде включати ознайомлення з основними принципами Держстандарту. Також там навчатимуть практичному застосуванню цих принципів.

"Підвищення кваліфікації стосуватиметься всіх вчителів, незалежно від того, що вони викладатимуть – окремий предмет чи інтегрований курс. Таке навчання розпочнеться у 2021 році",– повідомили у МОН.

Де вчителі проходитимуть підвищення кваліфікації? Перепідготовка буде проходити в інституті післядипломної освіти педагогічних працівників. Також їх можуть організовувати громадські організації за підтримки міжнародних партнерів.

Коли у школах почнуть навчатись за новим Державним стандартом? Учні 5-х класів почнуть навчання за новим Державним стандартом із вересня 2022 року. Пілотування цього стандарту розпочнеться у вересні 2021 року.

До слова, 30 вересня уряд ухвалив новий Державний стандарт базової середньої освіти. Документ створює умови для продовження реформи "Нова українська школа" у 5-9-х класах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школа #курси #навчання
Оголошення
live comments feed...