• Головна
  • «Творити добро!» - моє життєве кредо…
15:33, 20 жовтня 2020 р.

«Творити добро!» - моє життєве кредо…

Смолій Оксана Василівна народилася 14 лютого 1980 року у селі Базаринці Збаразького району, Тернопільської області, де виросла і проживаю.

Навчалася у Збаразькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3.

З 1997 по 1999 рік навчалася у Заліщицькому технікумі Національного аграрного університету, за спеціальністю «Бухгалтерський облік та аудит».

Вищу освіту здобувала у Тернопільському державному економічному університеті, за спеціальністю «Соціальна робота».

У 2006 р. продовжила навчання у Тернопільському національному економічному університеті, за спеціальністю «Адміністративний менеджмент» та у 2007 р. здобула кваліфікацію – магістр адміністративного управління.

Трудову діяльність розпочала з 2001 року соціальним працівником Збаразького районного комунального територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). У 2006 році переведена на посаду фахівця соціальної роботи, у 2007 році - на посаду завідувача відділення соціальної допомоги вдома територіального центру.

З квітня 2008 року по листопад 2013 року – директор Збаразького районного комунального територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).Моїмобов’язком завжди було - забезпечення роботи з надання якісних соціальних послуг громадянам,які перебувають у складних життєвих обставинах,зокрема людям похилого віку, з інвалідністю, ветеранам війни, які потребують сторонньої допомоги.

Розпочинаючи свій трудовий шлях від соціального працівника, я професійно зростала, не оминаючи жодного щабля у соціальній сфері. Навчилася розуміти проблеми старшого покоління, радіти разом з ними, сумувати і сприймати їх біль, як свій. Старалася знаходити потрібні слова, щоб втішити і розрадити.Робила все для покращення та забезпечення належних умов проживання мешканцям стаціонарного відділення що у селі Заруддя. Дбала і про їх духовні потреби. Спільними зусиллями з працівниками територіального центру у 2013 році на подвір’ї стаціонарного відділення у с.Заруддя було збудовано каплицю, яку освятили на свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Любов до ближнього та щира віра в Бога додавали сил долати труднощі та йти вперед.

З грудня 2013 року по теперішній час працюю в Департаменті соціального захисту населення Тернопільської обласної державної адміністрації на посаді заступника начальника управління організації надання соціальних послуг – начальник відділу координації та контролю діяльності суб’єктів, що надають соціальні послуги.Реалізовую в області державну політику з питань соціальної підтримки та надання соціальних послуг вразливим верствам населення, сім’ям та особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Чому я балотуюся в депутати?

Мабуть у кожного є час, коли розумієш, що щось треба змінювати.

Я щиро бажаю позитивних змін для моєї громади, зокрема:

- реальної модернізації системи соціальної сфери (соціального захисту, освіти, системи охорони здоров’я, культури), які дадуть можливість забезпечити якісні і доступні відповідні послуги громадянам;

- запровадження оптимальних моделей організації соціальної роботи в об’єднаних територіальних громадах, максимально ефективного використання наявних матеріальних та кадрових ресурсів, у тому числі громадського сектору, розвитку ринку соціальних послуг.

Правильна організація надання соціальних послуг є запорукою добробуту дитини, людини та держави в цілому.

Свій набутий досвіду та знання буду максимально використовувати при впровадженні реформ та прийнятті відповідних рішень.

У своєму житті я керуюся принципами справедливості, чесності та правди, а тому солідарна з усіма, хто поділяє такі ж моральні цінності. Саме таких людей бачу в команді ВО «Батьківщина». Я вірю, що світле майбутнє нашої громади ми створимо разом!

Йду на вибори з розумінням великої відповідальності перед громадою. Гарантую чесність, порядність та справедливість.

Для впровадження програми сподіваюся на підтримку своїх виборців.

Легко говорити, що любиш Україну, набагато складніше, а головне, цінніше – допомогти окремій людині. Я це роблю щодня. Адже робити добро - моє життєве кредо…

Оксана СМОЛІЙ

кандидатка у депутати до Тернопільської обласної ради

від партії ВО «Батьківщина»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#смолій_оксана
Оголошення
live comments feed...