
09:27, 21 жовтня 2020 р.
Усі соціальні установи на Тернопільщині перебувають на карантині
Усі соціальні установи на Тернопільщині перебувають на карантині через COVID-19. Про це повідомили у департаменті соціального захисту населення області. Відвідувати геріатричні заклади, будинки-інтернати наразі заборонено.
Загалом в області діє двадцять стаціонарних соціальних установ. У трьох із них уже виявляли спалахи коронавірусу – це Теребовлянський психоневрологічний будинок інтернат, Петриківський геріатричний пансіонат і дитячий інтернат. Вихованці таких закладів переважно у групі ризику, – каже зз епідеміолог обласного лабораторного центру Володимир Паничев. Втім, вберегти їх від зараження не вдалося. «На жаль, у нас є випадки зараження, і навіть зареєстровані спалахи у соціальних установах. Відтак стоїть завдання – вчасно надати необхідно медичну допомогу інфікованих, не допустити зараження серед інших людей, що перебувають у таких закладах».
Петриківський геріатричний пансіонат після спалаху коронавірусу тривалий період перебував на ізоляції. Його працівники упродовж чотирнадцяти днів не покидали приміщення закладу. Нині так працює Петриківський будинок-інтернат. Інші соціальні установи області – на карантині, там наразі не приймають ні відвідувачів, ні передач.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:03, 19 травня
11:41, 16 травня
15:48, 15 травня
09:04, 17 травня
13:08, 20 травня
live comments feed...
Коментарі