
16:27, 21 жовтня 2020 р.
Судитимуть слідчого, який побив потерпілого на допиті

Судитимуть слідчого поліції, що застосовував насильство при допиті потерпілого.
Тернопільською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно слідчого одного з відділів ГУНП в Тернопільській області, який із застосуванням насильства примушував потерпілого давати показання на допиті, повідомляє пресслужба обласної прокуратури.
Слідчий поліції здійснював досудове розслідування кримінального провадження за фактом викрадення майна з приміщення приватного товариства. При встановленні обставин вчинення злочину слідчий завдав кілька ударів рукою потерпілому в обличчя, щоб отримати від останнього викривальні показання.
Досудове розслідування за ч. 2 ст. 373 КК України здійснювалось Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань у місті Львові за процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:33, 8 квітня
12:55, 16 квітня
10:33, 8 квітня
13:57, 5 квітня
10:46, 20 грудня 2023 р.
live comments feed...