• Головна
  • Марія Мерена: «Важливо, щоб слово та діло – були за одно!»
16:42, 22 жовтня 2020 р.

Марія Мерена: «Важливо, щоб слово та діло – були за одно!»

Вона – жінка, мати, господиня, самодостатня особистість, яка щодня вирішує десятки проблем і втілює в життя нові задуми. Чимало з нас – сучасних жінок можуть про себе сказати саме так, але не кожна має достатньо сил та сміливості, щоб власним досвідом, часом та знаннями поділитися з оточуючими. Марія Мерена – надзвичайно скромна та порядна жінка, яка знайшла в собі ці сили, цю сміливість! Сьогодні вона кандидатка у депутати до Тернопільської обласної ради від партії ВО «Батьківщина» по округу №3 (Підгаєцька, Бережанська, Великоберезовицька, Великогаївська, Залозецька, Зборівська, Козівська, Козлівська, Купчинецька, Нараївська, Озернянська, Підгороднянська, Саранчуківська громади).

   Марія Мерена із власного досвіду добре знає як втілювати в життя задуми і крок за кроком йти до успіху. Як поєднувати турботи про сім’ю і робочі будні, розвиток бізнесу і громадську діяльність. Вона зізнається, рішення балотуватися на цих виборах прийняла не відразу, розуміла, яка це велика відповідальність, зважувала всі «за» і «проти» і все ж погодилася.

   -         Це свідомий крок, який я роблю в інтересах рідної громади, - зазначає жінка. - Важливо, щоб слово та діло були за одно! З таким життєвим принципом я готова працювати на користь громади і докладати всіх зусиль для вирішення актуальних проблем.

    Ресторани родини пані Марії – відомі на Тернопільщині («Тернозавр» у Тернополі та «Меренові печери» у селі Угринів). У цих закладах гармонійно поєднується оригінальний дизайн, смачна кухня і якісне обслуговування. За доволі тривалий відрізок часу їй вдалося зібрати гарну, згуртовану команду професіоналів та розвинути власну справу.

   -         Як і в бізнесі, у місцевій владі повинні буди фахівці із різних сфер, люди, які вміють працювати в команді, мають досвід і знання, - зауважує Марія Мерена. – Лише тоді рішення, які вони приймають, дійсно приноситимуть користь і розвиток громаді та покращуватимуть життя мешканців області. Я чудово знаю, з якими проблемами сьогодні стикається бізнес, що стримує людей відкривати власну справу, що потрібно зробити, аби з’являлося більше підприємств, люди інвестували кошти і створювали робочі місця.

   25 жовтня – день, коли українці обирають своє майбутнє, людей, представлятимуть їх інтереси у місцевих радах,  розподілятимуть бюджетні кошти,  вирішуватимуть важливі проблеми краю.

   Я переконана, що Тернопільській обласній раді потрібні не просто нові обличчя, а люди, які готові ділитися професійним досвідом, вміннями, готові бути жертовними заради інших - додає пані Марія. – Мешканці різних куточків Тернопільщини, котрі відстоюватимуть вирішення тих проблем, з якими вони стикаються щодня. Ремонт доріг, оновлення інфраструктури, налагодження пасажирських перевезень, підвищення якості освіти та охорони здоров’я. Наші міста і села повинні розвиватися і змінюватися, ставати комфортнішими і заможнішими, щоб люди не виїздили у пошуках кращої долі за кордон, щоб працювали на своїй землі і виховували дітей. Я вважаю, обов’язок місцевої влади – відстоювати інтереси своїх жителів і працювати заради їх блага.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#марія_мерена #партія_батьківщина #таранозавр #меренові_печери
Оголошення
live comments feed...