• Головна
  • Навчання студентів ЗУНУ за програмою академічних обмінів DAAD
11:40, 23 жовтня 2020 р.

Навчання студентів ЗУНУ за програмою академічних обмінів DAAD

Навчання студентів ЗУНУ за програмою академічних обмінів DAAD

Студенти навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету Іван Ванкевич та Мирослав Корицький  повернулися з семестрового навчання за програмою обміну DAAD в Дрезденському технічному університеті (Німеччина).

Молоді люди зацікавилися німецькомовною освітньою програмою з «Міжнародної економіки» ще з першого курсу.

Навчаючись на Українсько-німецькій факультет-програмі, студенти мали можливість зрозуміти складні взаємозв’язки між національною економікою, регіональними та глобальними економічними структурами. У результаті вони набули навичок аналізу змісту актуальних економічних процесів, розпізнавання проблем і пошуку шляхів їх вирішення, мали можливість отримати мовну підготовку, а також вивчати економічні дисципліни німецькою мовою. Викладання фахових предметів здійснювалося за участі професорсько-викладацького колективу Західноукраїнського національного університету та професорів Дрезденського технічного університету.

«Упродовж навчання в ЗУНУ ми опанували німецьку мову, а на третьому курсі нам  запропонували тижневе навчання з німецьким професором А. Кемінцом. Він читав лекції німецькою, а після завершення  курсу ми складали тест. Наші результати були хорошими й ми отримали запрошення на навчання в Дрезденський технічний університет», – зазначає Мирослав.

Лекції та практичні заняття, які читають представники Дрезденського технічного університету в класичному університеті Тернополя, дозволяють познайомитися з академічними традиціями, методами викладання та фаховою специфікою університетської системи Німеччини та підготуватися до семестрового навчання у Дрездені.

Керівник Українсько-німецької факультет-програми ННІМВ ім. Б. Д. Гаврилишина Ольга Царик розповідає: «Багато матеріалу студенти опановують самостійно, працюють дуже наполегливо, щоб отримати хороший результат. Знання з економіки та математики – у пріоритеті. Однозначно, що потрібно добре знати німецьку мову. Але ті юнаки і дівчата, які їдуть на навчання за програмою обміну, мають можливість приїхати у Німеччину перед початком семестру і у мовному центрі безкоштовно покращити рівень володіння мовою. Також в університеті практикується вивчення іноземної мови у тандемі: німецький студент вивчає українську, а український – німецьку. Навчальний процес організований таким чином, що більшість завдань виконується у групах, де оцінюється колективний результат. Освітня діяльність сфокусована на  дослідницьких роботах, студента менше контролюють, а більше виховують відповідальність. Після успішного завершення навчання на програмі, слухачі отримують сертифікат, який дає можливість навчатися в магістратурі Дрезденського технічного університету».

«Навчання мені дуже сподобалося: нові форми роботи, цікавий підхід викладачів до освітнього процесу, різноплановість знань. Щодо недоліків – незадовго після початку навчального семестру розпочався карантин. Доводилося слухати лекції та виконувати практичні завдання перебуваючи у гуртожитку без прямого зв’язку з викладачами та одногрупниками», – говорить Іван Ванкевич.

У майбутньому Іван та Мирослав планують завершити навчання в ЗУНУ, а на магістратуру вступити в один з німецьких університетів. 

Студентам, які хочуть взяти участь в програмі обміну DAAD хлопці рекомендують не гаяти часу, вчити  мови та вже з першого курсу цікавитися програмами міжнародного обміну!

Поспілкувався зі студентами ректор ЗУНУ Андрій Крисоватий, поцікавився особливостями навчання у Дрезденському технічному університеті, акцентував увагу на інтернаціоналізації та інтегрованій іншомовній освіті, адже Українсько-німецька факультет-програма з «Міжнародної економіки» готує студентів до подальшої академічної та професійної кар’єри у сфері міжнародного бізнесу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЗУНУ #ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ #НОВИНИ ЗУНУ

Коментарі

ТОП новини
"Шокуючий симптом з'являється у інфікованих в горлі, почалися фатальні страждання": лікарка про ознаки штаму "Омікрон"
"Обманює природній імунітет і валить з ніг здорових, вся країна опиниться у червоній зоні": лікар про ознаки штаму "Омікрон"
"Злочин у центрі Тернополя": поліцейські розшукують підозрювану у зухвалому злодіянні (ВІДЕО)
Жахлива ДТП на Тернопільщині: автомобіль на смерть збив пішохода, з'явилися фото з місця трагедії (ФОТО)
Оголошення
live comments feed...