• Головна
  • Температура при коронавірусі: яка температура при COVID-19 і як розпізнати інфекцію
13:47, 26 жовтня 2020 р.

Температура при коронавірусі: яка температура при COVID-19 і як розпізнати інфекцію

Температура при коронавірусі: яка температура при COVID-19 і як розпізнати інфекцію

Підвищення температури тіла і лихоманка - це одні з головних симптомів коронавірусу. При цьому інфекція може протікати без жару, пише УНІАН.

Яка температура при коронавірусі

Підвищена температура зазвичай є першим симптомом коронавірусу, навіть якщо інші симптоми відсутні. Температура зазвичай підвищується на 6-10 день хвороби, після закінчення інкубаційного періоду.

При коронавірусі температура тіла може різко підвищитися до 37-37,3°, іноді до 38°. Однак реакція на захворювання завжди індивідуальна, назвати точні значення температури не можна.

Скільки тримається температура при коронавірусі

В середньому при коронавірусі підвищена температура тримається 1-3 дні. Іноді температура може не знижуватися 5-6 днів. Якщо температура довго не знижується, повідомте про це вашого лікаря.

Що робити при підвищенні температури

Більшість лікарів не радять збивати температуру при значеннях до 38,5°, оскільки підвищення температури тіла необхідно для боротьби з інфекцією. При більш високих значеннях температури викликайте швидку допомогу або зателефонуйте вашому сімейному лікарю.При підвищеній температурі не можна ставити гірчичники, спиртові компреси, приймати гарячий душ або ванну, кутатися в ковдру. Пийте більше води і зберігайте постільний режим.Якщо спостерігається висока температура у дитини - дозвольте їй не ходити в школу і залишитися вдома. Повідомте про температуру лікаря і зробіть тест на коронавірус. Навіть у дітей збивати температуру до 38° не потрібно - інакше організм не зможе боротися з хворобою.

Як визначити коронавірус при підвищеній температурі

Для коронавірусу характерні деякі симптоми, які рідко зустрічаються при інших ГРВІ:

- біль у грудях;

- сильний сухий кашель;

- утруднення дихання;

- пропадає смак і нюх;

- біль в м'язах і кістках.

Однак діагностувати коронавірус можна тільки після тестування, оскільки ці ознаки можуть бути симптомами іншого захворювання. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #карантин #лікування #температура

Коментарі

Оголошення
live comments feed...