• Головна
  • Хворих на COVID-19 більше не тримають у стаціонарах до повного одужання - лікарка
09:47, 28 жовтня 2020 р.

Хворих на COVID-19 більше не тримають у стаціонарах до повного одужання - лікарка

Хворих на COVID-19 більше не тримають у стаціонарах до повного одужання - лікарка

Хворих на ковід в Україні більше не тримають у стаціонарах столиці до повного одужання, бо ліжок катастрофічно не вистачає. Їх виписують, щойно стан стабілізовано.

Про це в ефірі телеканалу Obozrevatel TV розповіла директор (головний лікар) Київської міської клінічної лікарні №4 Тетяна Мостепан, передає УНІАН

"Ми фактично щодня виписуємо по 60-70 осіб. Ми вже давно не працюємо в такому легкому режимі, коли пацієнт може перебувати зайвий день на ліжку. Критичний стан знято, пацієнт стабілізований, він тримає сатурацію, дихає і доліковуватися повинен вдома, його вже має доводити первинна ланка", - зазначила медик.

За її словами, через заповненість лікарень зараз неможливо тримати пацієнтів, як це було раніше, до повного одужання.

"Зараз такого не буде. І я думаю, що жодна лікарня не дозволить собі працювати в такому режимі", - підсумувала Мостепан.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #карантин #лікування
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення