"Це остання наша надія": небайдужих закликають врятувати українця, якого збила вантажівка в Чехії (ФОТО, 18+)

"Це остання наша надія": небайдужих закликають врятувати українця, якого збила вантажівка в Чехії (ФОТО, 18+)

Мешканець Західної України Городянко Олександр потрапив у жахливу аварію в Чехії: чоловіка збила вантажівка, тепер він перебуває у важкому стані.

Як інформує "RZ", вертаючись після роботи до дому його на дорозі збила вантажівка. Після аварії його госпіталізували до лікарні у місті Прага. 

Про це повідомляє сестра потерпілого Наталія Городянко:

"Я, Городянко Наталія Вікторівна звертаюсь до всіх не байдужий людей. Мій рідний брат, Городянко Олександр Вікторович 1986 р.н., після ДТП знаходиться в тяжкому стані м.Прага (Чехія). На лікування потрібна дуже велика сума в грошей 630000 грн.. Допомога людей – це остання наша надія. Допомогу можна перераховувати на карту дружини Городянко Ольга Генадіївна. 5168757358874248".

"Це остання наша надія": небайдужих закликають врятувати українця, якого збила вантажівка в Чехії (ФОТО, 18+), фото-1
"Це остання наша надія": небайдужих закликають врятувати українця, якого збила вантажівка в Чехії (ФОТО, 18+), фото-2 "Це остання наша надія": небайдужих закликають врятувати українця, якого збила вантажівка в Чехії (ФОТО, 18+), фото-3 "Це остання наша надія": небайдужих закликають врятувати українця, якого збила вантажівка в Чехії (ФОТО, 18+), фото-4
Порятунок_українця чоловіка_збила_вантажівка потрібна_допомога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі