• Головна
  • Пишаємось: біатлоніст Дмитро Підручний показав чудовий результат в особистій гонці
17:27, 17 грудня 2020 р.

Українські спортсмени, як цього і очікуємо, показують хороші результати. Біатоніст Дмитро Підручний із Тернопільщини показав і цього разу хороший результат у Четвертому етапі Кубка світу.

Про це повідомляють на сторінці "Біатлон України" в соцмережі Facebook.
"Чудова гонка у виконанні. Дмитра Підручного! Нарешті Дмитро зробив те, на що так чекали усі: і сам спортсмен, і тренери, і вболівальники.6-е місце! Перші "квіти" у цьому сезоні для українських спортсменів в особистій гонці!Дякуємо, Дмитре!", зазначають на сторінці.

До слова, збірна України виступає останні два етапи в одному складі: замін в української команди нема, тому на старт вийшли ті самі біатлоністи, що і тиждень тому.

Найкращий результат у сезоні показав Дмитро Підручний - він зміг закрити усі мішені, на останньому колі показав хорошу швидкість та фінішував на 6 місці. Перша квіткова церемонія для України у цьому сезоні!
Загалом по дистанції у Дмитра 19-й час - 1:09 відставання від лідера. На останньому колі, зокрема, він програв 21 секунду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію