• Головна
  • Будуть важити: на дорогах Тернопільщини встановили нові вагові комплекси (ФОТО)
15:00, 22 грудня 2020 р.

Будуть важити: на дорогах Тернопільщини встановили нові вагові комплекси (ФОТО)

Про перегружені вантажівки уже ходять легенди. Щоб здійснювати контроль за дотриманням вагових норм на Тернопільщині встановлюють вагові комплекси.  Їх придбали у рамках програми «Безпека дорожнього руху». Загальна вартість 500 тис. грн.

Про це повідомляють на офіційному сайті Тернопільської ОДА.
"Цьогоріч ми відновили в області понад 160 км доріг. Зокрема, автошлях міжнародного значення М-19. Втім, одне питання збудувати дорогу, інше – зберегти. Тому правильна експлуатація дороги та дотримання вагових обмежень є надзвичайно важливим питанням. Адже перевантажений транспорт є одним з найбільших чинників, які впливають на стан доріг, — зазначає голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.
"Під час ремонту доріг були зроблені площадки для встановлення вагових комплексів. Вони є мобільні, тому їх легко переміщувати. Комплекси розміщувати відповідно до розробленого графіка. При будівництві дороги М-19 були запроєктовані майданчики для зважування великогабаритного транспорту. Сьогодні на них встановлять вагові комплекси. Також такі ж системи будуть встановлені на дорогах М-12 та на дорогах місцевого значення, з високою інтенсивністю транспортного руху. Особливо звертатимуть увагу на автомобілі, які перевозять будівельні матеріали та сільськогосподарську продукцію", - додає Володимир Труш.

Крім того, в області вже працює три зважувальних комплекси. Два з них — Служби автомобільних доріг. За час роботи було виявлено 433 порушень приблизно на суму 79 тисяч євро. З цих коштів вже сплачено 1 млн до бюджету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ваги #комплекс #дорога #тернопільщина #вантажівка

Коментарі

ТОП новини
"Вражаючий снігопад засипле ці області прямо завтра, лютий мороз суне в цей регіон": синоптики попередили про холод
"Масштабний снігопад засипле ці області вже у вихідні, синоптики кажуть про сильний мороз": експерти про холод і сніг
"Дикий снігопад пре в ці області України з шаленою люттю, сильний мороз накриє цілий регіон": синоптики про сніг і холод
"Лютий мороз суне в ці області України, шалений снігопад замете цілий регіон": синоптики попередили про сильний холод
Оголошення
live comments feed...