• Головна
  • Карантинні виплати: скільки працівників на Тернопільщині уже отримали матеріальну допомогу
12:28, 24 грудня 2020 р.

Карантинні виплати: скільки працівників на Тернопільщині уже отримали матеріальну допомогу

157 роботодавців Тернопільщини подали документи на одноразову матеріальну допомогу для виплати працівникам в період карантину.

Як повідомили у службі зайнятості, наразі прийнято рішення щодо надання коштів для виплати одноразової матеріальної допомоги 2 015 найманим працівникам на суму 8 млн. 761,3 тис. грн.

Із 14 по 21 грудня 2020 року юридичні особи, які вимушено скоротили тривалість робочого часу на період встановлення обмежувальних заходів, мали можливість подати у місцеві підрозділи Тернопільської обласної служби зайнятості пакет документів на одноразову матеріальну допомогу працівникам для збереження робочих місць.
"Оскільки термін подачі юридичними особами заяв був обмеженим, працівники обласної служби зайнятості працювали у вихідні дні 19-20 грудня 2020, щоб роботодавці мали можливість звернутися за консультацією та для подачі документів", – інформують в службі зайнятості.

Довідково: надання одноразової матеріальної допомоги здійснювалося згідно із статтею 3 Закону України "Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запровадження з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", який набрав чинності з 10.12.2020 року, та "Порядку надання одноразової матеріальної допомоги суб’єктів господарювання, розрахунку її розміру, стягнення, повернення невикористаної її суми", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1231.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#виплата #гроші #коронавірус #фоп

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" обманув усіх, гидка здатність вірусу нарешті проявилася": лікарка про небезпеку, яку несуть діти батькам
"Штам "Дельта" почав "обвалювати" симптоми, це вже нова хвороба": лікарка про тромбози та інші особливості недуги
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
Оголошення
live comments feed...