Карпати рясно засипало снігом: краєвиди виглядають казково (ФОТОРЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

Карпати рясно засипало снігом: краєвиди виглядають казково, Ірина Герман

Попри календарну весну, зима не відступає з території України. Якщо у містах сніг зараз приносить, здебільшого, негативні емоції та бруд, то у недорканній гірській природі він виглядає казково красиво. Сьогодні, 20 березня, Василь Фіцак опублікував на сторінці Чорногірського гірського пошуково-рятувального посту відео та фото із засніженої вершини гори Піп Іван. 

Станом на ранок 20 березня, видимість була обмеженою до 30м, продовжувався снігопад, а температура повітря трималася на позначці -11°С. Тому було важко одразу оцінити всю велич краси.

Проте, згодом, коли снігопад вщух, від краси засніженої вершини перехоплювало подих.

"Сьогодні накінець прорвало хмарно завісу. Краса неймовірна, навколо свіжий непорушений сніг. Приміщення рятувального поста в сніговому кожусі", - написав Василь Фіцак на сторінці у Facebook.

Карпати рясно засипало снігом: краєвиди виглядають казково (ФОТОРЕПОРТАЖ, ВІДЕО), фото-1 Карпати рясно засипало снігом: краєвиди виглядають казково (ФОТОРЕПОРТАЖ, ВІДЕО), фото-2 Карпати рясно засипало снігом: краєвиди виглядають казково (ФОТОРЕПОРТАЖ, ВІДЕО), фото-3 Карпати рясно засипало снігом: краєвиди виглядають казково (ФОТОРЕПОРТАЖ, ВІДЕО), фото-4 Карпати рясно засипало снігом: краєвиди виглядають казково (ФОТОРЕПОРТАЖ, ВІДЕО), фото-5

Та все ж, рятувальники наголошують, що, не зважаючи на спокусу побачити красиві краєвиди в горах, слід бути обережними, оскільки 20 та 21 березня на високогір’ї Закарпатської області зберігатиметься значна сніголавинна небезпека 3 рівня.

Карпати Піп_Іван снігопад гори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі