Оголошено попередні висновки експертизи трагічної ДТП у Польщі за участю тернопільського автобуса (ВІДЕО)

Оголошено попередні висновки експертизи трагічної ДТП у Польщі за участю тернопільського автобуса, Георгій Шевчук

Автобус тернопільського перевізника зазнав страшної аварії в Польщі, внаслідок якої загинули українці. Трагедія сталася 6 березня.

Як інформують "Тернополяни", про перебіг справи розповів завідувач сектору розслідування управління держпраці у Тернопільській області Михайло Бойко.

"6 березня цього року трапилася аварія на території Польщі, де перекинувся автобус, перевізником якого є ФОП "Стецик" з Тернополя, загинуло 5 людей і травмовано більше 40 осіб, в тому числі два водії з Тернопільщини, водій, який не був за кермом, перебуває на амбулаторному лікуванні у Тернополі, водій, який перебував за кермом, він знаходиться у Республіці Польща - там проводиться розслідування. Ми зі свого боку зробили запит у Міністерство закордонних справ і після отримання висновку польської поліції, будемо складати свої висновки. До 30 березня ми маємо дати тимчасовий висновок, щоб відшкодувати збитки, в тому числі водієві, який постраждав і не був за кермом. Остаточні висновки будуть я думаю за місяців 2-3", - наголосив Михайло Бойко.

Щодо відповідальності водія та попередніх даних експертизи, спеціалісти стверджують, що поки що говорити зарано, адже польська поліція проводить розслідування.

"Відповідальність водія визначатиме суд, згідно наданих матеріалів поліцією. ФОП "Стецик" сам перевізник, наскільки мені відомо - перші висновки до автобуса з технічного стану претензій немає", -відзначив Михайло Бойко.

Детальніше дивіться у відео.

ДТП_у_Польщі автобус_тернопільського_перевізника
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі