"Від Лесі Українки до Alyona Alyona": ляльки Барбі перетворили на образи відомих українок

Українські майстри відтворили образи відомих українських жінок на основі ляльок Барбі. Виставку ляльок уже представили в Одесі та Києві (до того, як запровадили посилені обмеження).

Про це повідомляють організатори виставки проєкт «КуклЬтура», – пише Громадське.

Проєкт «Barbie: Пані України» відтворює образи 36 українок. Серед образів, які втілили, зокрема є: письменниця Леся Українка, акторка Марія Заньковецька, художниця Соня Делоне, сучасні співачки Руслана, Alyona Alyona, а також волонтерка й політикиня Яна Зінкевич та інші.

"Від Лесі Українки до Alyona Alyona": ляльки Барбі перетворили на образи відомих українок, фото-1 "Від Лесі Українки до Alyona Alyona": ляльки Барбі перетворили на образи відомих українок, фото-2 "Від Лесі Українки до Alyona Alyona": ляльки Барбі перетворили на образи відомих українок, фото-3 "Від Лесі Українки до Alyona Alyona": ляльки Барбі перетворили на образи відомих українок, фото-4 "Від Лесі Українки до Alyona Alyona": ляльки Барбі перетворили на образи відомих українок, фото-5

Як розповідають у «КуклЬтура», вони звернулися до різних лялькових майстрів з усієї України, щоб ті відтворили образи українських діячок.Також організатори розповіли, що для виставки не створювали нові іграшки. За основу брали звичайних Барбі, яких змінювали так, щоб у них впізнавались образи відомих українок: зокрема змінювали колір волосся, зачіски та макіяж ляльок.

лялька_барбі образ вбрання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі