"Маруся залишиться у наших серцях назавжди": на Тернопільщині раптово померла шанована вчителька (ФОТО)

"Маруся залишиться у наших серцях назавжди": на Тернопільщині раптово померла шанована вчителька, Георгій Шевчук

Жахлива трагедія приголомшила всю Тернопільщину: вчора (23 березня) несподівано обірвалося життя шанованої учительки Пудлик Марії. Колеги приголомшені страшною втратою і повідомляють зі скорботою про обставини смерті чудової людини і знаної педагогині.

"Сьогодні вночі 23 березня відійшла у вічність наша колега Пудлик Марія Степанівна. Колектив Першої школи міста Козова глибоко сумує через таку тяжку втрату і висловлює щирі співчуття родині. Марія Степанівна, Марусечка, Маруся, Марійка... Вона назавжди залишиться у наших серцях такою життєрадісною, світлою, енергійною людиною, відкритою і щирою у стосунках із колегами, учнями, друзями. Її оптимізм надихав інших. Марія Степанівна була людиною, яка створювала навколо себе позитив. Дуже щира і проста у стосунках. Учні її любили, вона була для них і вчителем, і другом. Сумуємо, що важка хвороба вирвала нашу Марусечку весною з активного виру життя",- йдеться у повідомленні колег.

Як інформують "Тернополяни", за словами колег, померла любила сіяти квіти, садити город, доглядати сад, плодами якого щедро ділилася з працівниками школи.

"Популярний фотограф-аматор, що збирав навколо своїх світлин козівчан, розкиданих по всьому світу. Пам'ятаємо її рубрики "У моєму саду сьогодні", "Моя Козова", "Щасливі разом", "Школа #1", "Моя церковця", "Любе онучатко", у яких зафіксовані неповторні миті життя. Наша Маруся була іскоркою, яка вміла запалити інших, жінкою, що несла радість. Несла просто, безкорисливо, талановито. Крім того, ще й писала вірші, прості, правдиві, про життя... Тішилася дітьми, плекала онуків, будувала плани на життя, яким, на жаль, уже не судилося здійснитися. Сумуємо за тобою, наша Марусю, згадуємо щасливі моменти, проведені з тобою. Світла пам'ять про Пудлик Марію Степанівну назавжди залишиться в наших серцях",- зазначають колеги померлої.

Парастас за упокій Марії Степанівни Пудлик відбудеться 24 березня в церкві Успіння Пресвятої Богородиці о 8.00 год.

"Маруся залишиться у наших серцях назавжди": на Тернопільщині раптово померла шанована вчителька (ФОТО), фото-1
Смерть_учительки Тернопільщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі