• Головна
  • "Ми виконуємо вашу роботу": батьки хочуть, щоб вчителі віддавали 35% від зарплати під час дистанційки
17:15, 23 березня 2021 р.

"Ми виконуємо вашу роботу": батьки хочуть, щоб вчителі віддавали 35% від зарплати під час дистанційки

"Ми виконуємо вашу роботу": батьки хочуть, щоб вчителі віддавали 35% від зарплати під час дистанційки

На офіційному порталі Президента України з'явилася петиція, у якій батьки вимагають, аби їм виплачували гроші під час дистанційного навчання. Зокрема, вони хочуть отримувати 35% вчительської зарплати, бо допомагають дітям у навчанні.

Про це пише 24 канал.
Освітній експерт зазначає, що за час роботи з дитиною держава має компенсувати одному з батьків майже 81 копійку за кожну годину.
У петиції йдеться про те, щоб доплачувати батькам за навчання своїх же дітей, якщо вони на дистанційному навчанні щонайменше один тиждень, мінімум 35% від ставки вчителя.

Станом на 15: 00 23 березня за петицію проголосували лише 23 особи. Автор петиції – Удот Богдан Анатолійович.

Додамо, що петицію на своїй сторінці у мережі Facebook прокоментував освітній експерт Володимир Онацький. Він порахував скільки отримають батьки, якщо петиція набере потрібну кількість голосів.
Експерт каже, що автор петиції правий, адже при дистанційному навчанні батькам доводиться більше уваги приділяти своїм дітям. І вони заслуговують на компенсацію з боку держави.

«Покопирсаємось в учительському гаманці. Учителю-початківцю нараховують зарплату 6000 гривень на місяць, після сплати податків він отримає за проведених 72 уроки з 30 учнями 5000 гривень. Отже, за навчання одного учня на одному уроці педагог отримує 2 гривні 31 копійку», – пояснив експерт.

Виходить, що за час роботи батьків з дитиною держава має компенсувати їм майже 81 копійку за кожну годину.Онацький каже, що автор петиції погоджується з тим, що вчителю потрібно все-таки щось заплатити за роботу і претендує лише на 35%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дистане_навчання #оплата_праці #вчитель #заробітня_плата #гроші #експерт #петиція
live comments feed...