У Тернополі в суді спалах захворюваності на Ковід: встановлено особливий режим роботи

Через виявлення захворювання на COVID-19 у працівників та суддів Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області встановлено особливий режим роботи суду.

Зокрема, припинено розгляд справ у судових засіданнях за участю учасників судового процесу, крім справ, що потребують невідкладного розгляду та справ. При цьому розгляд таких справ відбувається лише за умови забезпечення учасників процесів захисними масками.

Розгляд справ участь сторін у яких не є обов'язковою, відбувається лише за наявності відомостей про їх повідомлення про дату, час і місце розгляду справи та відсутності клопотання про відкладення чи оголошення перерви у судовому засіданні.

Для попередження розповсюдження хворобиТернопільський міськрайонний суд Тернопільської області рекомендує учасникам судового процесу використовувати альтернативні шляхи звернення до суду (електронний кабінет, електронну пошту та телефон).

Направляти позовні заяви, заяви процесуального характеру на адресу Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області поштою за адресою: 46003, м. Тернопіль, вул.. Котляревського, 34. E-mail: [email protected] Телефони: Контакт-центр: 0-800-501-492 (безкоштовно на всій території України)

Тернопіль суд Ковід робота
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі