Справжня містика: на виставці вночі вмикалося світло, а картини перекошувалися та падали (ВІДЕО)

Справжня містика: на виставці  вночі вмикалося світло, а картини перекошувалися та падали, Тата Когут

Містичні і дивні речі налякали людей в Острозькій академії у Рівненській області. Посеред ночі охоронець в одному з приміщень вимкнув світло, а коли глянув на монітор камери спостережень – воно знов там горіло.

Приголомшений відмотав назад відео і побачив, як самі по собі починають падати картини. Що це було – у матеріалі ТСН.ua.
Спершу - ніби нічого незвичного. Та зненацька із мольберта сама по собі падає картина. І в цей час у залі раптом вмикається світло. На відео вже з іншої камери, наче за чиїмсь помахом, теж звалюється полотно. Лише коли настав ранок - налякані працівники академії подзвонили до керівника цього арткластеру. Коли Микола Бендюк приїхав, каже, побачив у залі гармидер. Ніби хтось тут добряче похуліганив. Та коли поглянув відео з камер, сам переконався: ніхто картини не чіпав, падали вони самі. Спершу подумав, що це так протягом знесло, однак нема звідки: все було щільно зачинено і замкнено.

Тим паче, що Острогом ходить чимало легенд, зокрема й про привидів. Та й сам арткластер зведений на місці, де були таємничі підвали у 16-17 столітті. Деякі ще й досі тут сховані. Про містичні речі в залі вже почали переповідати по всій академії.

Микола Бендюк гадає, що просто гвинтики на мольбертах послабилися і під вагою картини почали зсовуватися і падати. Одна і з них гепаючись і зачепила вимикач. Та охоронці все одно тепер приглядаються до цієї зали. Особливо уночі: кажуть, дещо моторошно.

картина містика світло виставка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі