У Тернополі водій маршрутки відмовився везти двох школярок по посвідченнях (ФОТО)

У Тернополі водій маршрутки відмовився брати двох неповнолітніх дітей з багатодітної сім'ї по посвідченнях.

Натомість за словами свідків події, водій захотів грошей і не зважав на те, що діти показали посвідчення, що вони з багатодітної сім'ї.

"Сьогодня став свідком такого випадку: о 14 год. 15хв. на зупинці "Міська поліклініка" в автобус маршрута №8 (ВО 8063 СС) сідали двоє дівчат віком рочків 9 -10. На питання до них про оплату проїзду, дівчата показали посвідчення на пільговий проїзд як багатодітна сім'я. На що водій заявив що посвідчення не дійсне. Потрібно мати картку, або давайте гроші. Діти відмовились. Тоді водій сказав , що поки не оплатять проїзд, він не зрушить з місця. Люди захвилювалися, почулися голоси що готові оплатити їх проїзд. І дійсно, піднялася старша людина, і дала за дівчат 14 гр. Водій як водиться, квітків не дав? - написав користувач Sergey Loskutov у мережі Facebook.

У Тернополі водій маршрутки відмовився везти двох школярок по посвідченнях (ФОТО), фото-1 У Тернополі водій маршрутки відмовився везти двох школярок по посвідченнях (ФОТО), фото-2 У Тернополі водій маршрутки відмовився везти двох школярок по посвідченнях (ФОТО), фото-3
маршрутка водій діти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі