Знищений цукровий завод на Тернопільщині нагадує фільм жахів (ФОТО)

Територія колишнього Кременецького цукрового заводу сьогодні нагадує фільм жахів.

Колись підприємство було доволі потужним та популярним, а сьогодні створює атмосферу апокаліпсису, пише сайт Тернополяни. На цьому наголошує місцева жителька Надія Медецька.

Жінка у соцмережі поділилась світлинами будівлі та своїми враженнями від побаченого.
«Біля території колишнього цукрового заводу ніби побувала на зйомках фільму жахів… Перепади світла, моторошне каркання ворон, що кружляли зграями навколо обрубків дерев, час від часу осаджуючи гнізда, створювали атмосферу справжнього апокаліпсису, - зазначила Надія Медецька. – Жадність, жадність і ще раз – жадність до легких грошей стала причиною знищення цього досить потужного та успішного підприємства». За словами жінки, ніхто з причетних до руйнацій не думав про людей, про добробут громади, про робочі місця, про селян, що здавали цукровий буряк. «Вони лише дбали про те, як найбільше набити власні кишені. А тепер хтось тут вбого тріпочеться на фоні колишньої слави, на фоні каркаючих птахів і знівечених дерев…Страшно, сумно та віє безнадією. Сліпа зона», - підсумувала Надія Медецька.

Знищений цукровий завод на Тернопільщині нагадує фільм жахів (ФОТО), фото-1 Знищений цукровий завод на Тернопільщині нагадує фільм жахів (ФОТО), фото-2 Знищений цукровий завод на Тернопільщині нагадує фільм жахів (ФОТО), фото-3 Знищений цукровий завод на Тернопільщині нагадує фільм жахів (ФОТО), фото-4 Знищений цукровий завод на Тернопільщині нагадує фільм жахів (ФОТО), фото-5
завод цукровий_завод
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі