• Головна
  • Тернопільському перевізнику, чий автобус потрапив у смертельну автокатастрофу в Польщі, хочуть анулювати ліцензію
21:30, 27 березня 2021 р.
7

Тернопільському перевізнику, чий автобус потрапив у смертельну автокатастрофу в Польщі, хочуть анулювати ліцензію

6 березня у в Підкарпатському воєводстві Польщі трапилася аварія, де перекинувся автобус, перевізником якого є ФОП “Стецик” з Тернополя, загинуло 5 людей і 28 отримали травми. “Укртрансбезпека” завершила позапланову перевірку підприємця і має висновки.

Про це повідомив голова “Укртрансбезпеки” Єгор Прокопчук на своїй сторінці в соцмережі «Фейсбук». За його словами, було виявлено ряд порушень, які могли стати причиною ДТП.
"Ми виявили низку порушень в організації та здійсненні пасажирських перевезень: недотримання режиму праці-відпочинку водіїв, інструктажі з питань безпеки дорожнього руху проводяться директором, який не пройшов підвищення кваліфікації, не забезпечено проходження відповідного стажування та інструктажів деяких водіїв транспортних засобів, ліцензіат допускає до перевезення транспортні засоби, інформацію про які не подано до “Укртрансбезпеки”", – йдеться у дописі Єгора Прокопчука.

Він також розповів про те, що буде далі з перевізником.

"Чинне законодавство не дозволяє нам забрати ліцензію вже зараз, навіть, коли ми бачимо суттєві порушення. Закон передбачає, що ми маємо надати перевізникові час на усунунення порушень. Тож, перевізник має на це місяць. І лише тоді може йти мова про анулювання чи зупинення дії ліцензії", — додає очільник “Укртрансбезпеки” Єгор Прокопчук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#перевізник #ліцензія #дтп #автобус #польща

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Lena2020#
27 березня 2021 р., 21:35
Не просто анулювати,а ще й притягнути до кримiнальноi bignobigaльностi по пobнiй,без жодних помилувань та поблажок
Z
27 березня 2021 р., 23:25
Дебіли, не еб@ть мозґу. Не шукайте в сраці меду. Ну дійсно, як би вам с¥кам платили за курси, за інструктажі - аварій би не було. Ви грьобані дармоїди і вибл@дки.
Леся
28 березня 2021 р., 10:37
Я не вірю в те що автобус був в належному технічному стані!!! Декілька разів їхала автобусами «Стецика»,всі рази щось ламалось ,скрипіло ...Заріклась їхати тим перевізником,краще пішки!Колись ця «палка»мала вистрілити.Шкода тільки загинувших людей.А перевізнику потрібно не тільки ліцензію забрати а ще й в тюрму посадити!
1111
28 березня 2021 р., 12:54
Шляпу цьмакай гнида
Друг
29 березня 2021 р., 02:39
Просто гляньте відгуки про перевізника...і стане все ясно.... https://infobus.eu/ua/bus/carrier/info-7917
Оголошення
live comments feed...