Ціна на газ точно зміниться: вже є попередні прогнози

Єдиний тариф на газ, який не мав перевищувати ціну 6,99 грн., припинив діяти 31 березня, тож з 1 квітня чимало постачальників знову підняли ціну на газ. 

Натомість від 1 травня в Україні абсолютно всі газопостачальники мають запропонувати споживачам річний тариф. Якою може бути така ціна, спрогнозував експерт енергетичних ринків Юрій Корольчук: "Ціна формується десь в межах 7600-7800-8000 грн за тисячу кубометрів. Близько восьми тисяч гривень – така ціна орієнтовно буде встановлена для споживачів, умовно, від травня 2021 року до травня 2022 року. Варто розуміти, що вона не кінцева ціна, адже є ще доставка газу, розподіл Тобто ціна буде збільшуватись до двох тисяч гривень. Тобто сумарно буде десять тисяч гривень вартість тисячі кубометрів газу", пише "ТСН".

Оскільки експерт називає ціну за тисячу кубів, то один куб – це приблизно десять гривень. Слід зауважити, що це прогноз вартості у межах річного тарифу. До слова, споживач може залишитись на місячному: влітку вартість газу буде менша, а ось в наступному опалювальному сезоні більша. Яка - спрогнозувати важко.

газ тарифи компослуги
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі