Пасажири перетворили вагон потягу “Інтерсіті” на свинарник: “це би...ство, просто дно” (ФОТО)

Про те, як пасажири у потягах смітять і повадяться, ходять легенди. У швидкісному поїзді “Інтерсіті” сполученням Київ – Львів пасажири відзначилися надзвичайною “акуратністю”, залишивши після себе купу недоїдків, калюжі, рвані упаковки, обгортки, стаканчики та пакети зі сміттям як на кріслах, так і на підлозі.

Відповідне фото 3 квітня опубліковано на Facebook-сторінці “dpt.kiev.ua”, – пише РБК-Україна.
На кадрах видно, що громадяни у вагоні поїзда, який відомий як своїм комфортом, так і чималими цінами на квитки, влаштували справжній свинарник.
Судячи з усього, пасажири вирішили добряче підкріпитися в дорозі, але чомусь прибрати після себе не вважали за потрібне. При цьому їх не бентежило, що у вагоні з ними поруч знаходилися й інші люди – попутники.

Пасажири перетворили вагон потягу “Інтерсіті” на свинарник: “це би...ство, просто дно” (ФОТО), фото-1

Залишається не зрозумілим, як відреагував стюарт на подібну ситуацію, і чому гори сміття ніхто не прибрав. Також не уточнюється, коли саме стався випадок. У мережі бурхливо відреагували на такий інцидент в дорогому поїзді. У коментарях до публікації нечистоплотних пасажирів називають бидлом, і зауважують, що вирахувати їх не проблема, адже всі місця продаються на конкретне прізвище.

"Знайти та покарати!", - пише Оксана.

"У житті всяке буває. Кожен може так… повеселиться, перебрати, “перестаратися”, і, чого приховувати, іноді хоче. Просто за таке стюардам і прибиральникам й іншому персоналу потрібно залишити щедрі чайові. Ну і, безумовно, не турбувати попутників. А підхід “заплатив за квиток і роблю, що хочу” – це бидланство, свинство та інші епітети, зазначені в коментарях.", - коментує Ігор.

потяг бруд пасажири сміття
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі