"Можливості медичної системи України вичерпано, це межа": Степанов зробив радикальну заяву про COVID-19

"Можливості медичної системи України вичерпано, це межа": Степанов зробив радикальну заяву про COVID-19, Георгій Шевчук

Коронавірус стрімко поширюється Україною, мутовані штами вражають із важкими наслідками не лише літніх людей, але й молодь. Міністр охорони здоров'я оприлюднив заяву, що можливості медичної системи нашої країни вже вичерпані. 

Як інформує "24", про це очільник українського МОЗ Максим Степанов повідомив під час брифінгу 6 квітня. За його словами, кількість нових випадків та смертей продовжує зростати. Кількість ліжок з киснем для пацієнтів, хворих на коронавірус COVID-19, досягла максимуму.

Він зауважив, що кількість смертельних випадків зросла на 400 у порівнянні з попереднім тижнем. Протягом 29 березня – 4 квітня COVID-19 підхопили 103 497 тисячі українців.

Станом на 6 квітня в українських медзакладах перебуває понад 47 тисяч хворих. При цьому, у країні максимально збільшили кількість ліжок із киснем – до 67 тисяч.

"Це межа – збільшувати далі нікуди, адже інші хвороби не робили канікул. Статистика досить сумна",– наголосив Степанов.

Й звернув увагу також й на те, що вже 11 областей – у червоній зоні карантину. Загальна завантаженість ліжок із киснем по країні становить приблизно 58%.

Як пояснив міністр охорони здоров'я, найбільш напружену ситуацію наразі спостерігають у Києві, а також Хмельницькій, Миколаївській та Житомирській областях.

Степанов коронавірус можливості_медичної_системи_вичерпано
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі