Гірше лише у Бразилії: Радуцький заявив, що Україна - один зі світових антилідерів за смертністю від COVID-19

Гірше лише у Бразилії: Радуцький заявив, що Україна - один зі світових антилідерів за смертністю від COVID-19, Тата Когут

Щодня ситуація ускладнюється, а кількість смертей від коронавірурсу зростає. Україна стала одним зі світових антилідерів за рівнем смертності від коронавірусу.

Про це 7 квітня на своїй сторінці у Facebook написав голова Комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

"Наша країна стала одним зі світових антилідерів за рівнем смертності від коронавірусу. В Україні за 6 квітня зафіксовано 481 летальний випадок – максимальний показник від початку пандемії. Якщо рахувати за кількістю смертей на тисячу мешканців, то гірше ніж в Україні, ситуація лише у Бразилії. Там від "ковіду" померли понад 4 тис. осіб (населення Бразилії вшестеро перевищує кількість людей в Україні)", - написав Радуцький.

Водночас він додав, що у цій південноамериканській країні лікарні переповнені, система охорони здоров’я у багатьох регіонах на межі краху.
"На жаль, Україна також підходить до критичних показників для системи охорони здоров’я – маємо антирекорди як за рівнем госпіталізації, так і за зайнятістю місць у реанімації", - зазначив Радуцький.

Він вважає, що зупинити епідемію зможе лише вакцинація.
Нагадаємо, станом на ранок 7 квітня в Україні зафіксовано рекорд смертей - 481, 15 тис. 415 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. За добу госпіталізовано 5 тис. 587 осіб. 3 квітня був зафіксований рекорд інфікованих - 20 341 (вперше від початку пандемії кількість хворих перевалила за 20 тисяч). Варто зазначити, що у минулому 2020 році кількість смертей жодного разу не перевищувала 300 осіб.

коронавіурс рекорд смертність хвороба вірус мережа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі