• Головна
  • У Тернополі заборонили проводити богослужіння у приміщеннях
10:32, 8 квітня 2021 р.
3

У Тернополі заборонили проводити богослужіння у приміщеннях

У Тернополі заборонили проводити богослужіння у приміщеннях

На засіданні міського оперативного штабу боротьби з коронавірусом у Тернополі прийняли рішення, заборонити проводити богослужіння у приміщенні церков.

Через те, що епідемічна ситуація у Тернополі залишається складною, релігійні обряди можна здійснювати в режимі онлайн або на вулиці з дотриманням карантинних обмежень.

«Прийнято рішення проводити усі богослужіння, релігійні обряди та заходи в режимі онлайн або на вулиці з дотриманням дистанції між присутніми у півтора метра, а також інших протиепідемічних заходів, а також використання одноразового посуду при таїнстві причастя», – повідомив начальник міського відділу охорони здоров’я Василь Даньчак.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #богослужіння

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Виборець
8 квітня 2021 р., 12:52
Бог вам Суддя
1
8 квітня 2021 р., 12:57
Конституція говорить що НІХТО не може заборонити в вільному практикуванні релігійних обрядів.
Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація приголомшила Україну новим рішенням, ТЦК іде з перевірками в неочікувані місця": люди втратять бронювання
"Вивезу в ліс і закопаю": після резонансного побиття школярки в центрі Тернополя почали випливати інші приголомшуючі факти про агресорку
"15 000 гривень зарплати на місяць, робота для пенсіонерів": літніх українців терміново кличуть на вакансії
"Несамовита негода накриє області в цьому регіоні України, неочікувана гроза пре з лютою силою": дощ і злива хлине завтра
Оголошення
live comments feed...