• Головна
  • Перехилився через перила і впав: у Тернополі загинув доцент вишу
15:08, 9 липня
2

Перехилився через перила і впав: у Тернополі загинув доцент вишу

Перехилився через перила і впав:  у Тернополі загинув доцент вишу

Вчора, 8 липня, близько 23:00 години 30-річний доцент кафедри одного з тернопільських вищих навчальних закладів внаслідок падіння з висоти отримав травми несумісні з життям.

За попередньою інформацією, чоловік, перебуваючи на сходовій клітці третього поверху, перехилився через перило та впав на бетонне покриття першого поверху. Від отриманих травм працівник вузу помер.

Наразі Управлінням Держпраці у Тернопільській області вживаються заходи щодо утворення комісії та проведення спеціального розслідування нещасного випадку.

#смерть #доцент #сходова #клітка

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
в Тарнополові
10 липня, 12:20
Десь... Хтось... Щось...
ІваН
12 липня, 09:54
Всі мовчать, тому що є що скривати! Ясній ще на посаді? Митник ще на посаді? А мають вже сидіти разом з іншим працівником кафедри! Але все скриють і пустять як нещасний випадок! Вангую. Справляли Івана, політех славиться гучними п"янками з часів приходу до керма Яснія! Закінчився навчальний рік, студенти здають і перездають заліки та екзамени, є фінанси. Сезон п"янок настав! Поліції варто задатися питаннями, що він вночі робив в закритому корпусі, і чи дійсно він загинув вночі? Чи сказали так, щоб всі інші учасники злочину встигли роз"їхатися по домам. Важливим для розслідування є його професійний конфлікт з іншим співробітником кафедри і поділ посади. Може його Цьонь Олег штовхнув на перила з такою силою, що той перелетів через них? В них до бійки доходило і пішли на коридор розбиратися. Чи свідомо замочив і все на нещасний випадок спихнув. Звісно, що це все догадки які поліція і прокуратура має доказати. Одна з версій слідства. Але Ясній все зробить щоб зам"яти скандал! Звісно, що працівники університету будуть мовчати, тому що розголошення внутрішніх проблем їм грозить звільненням з роботи, а куди їм потім піти без професії.  Мертвому вже не допоможеш, а живі мають жити, каже Ясній.  Але родичі загиблого мають добиватися правди і засудження винних.
Оголошення
live comments feed...