• Головна
  • Футболісти тернопільської «Ниви» впевнено здолали проблемних для себе суперників з “Реал-Фарму”
14:45, 20 травня 2013 р.

Вчора відбувся матч у рамках першості країни серед команд групи «1» другої ліги, в якому южненський «Реал Фарм» на виїзді зустрічався зі тернопільською «Нивою».

Не з вдалих назвеш вояж южненського клубу на захід країни, де аптекарям протистояв один з лідерів групи «1» другої ліги. Тернопільські футболісти з місця в кар'єр почали звітний поєдинок, вже на 3 хвилині вийшовши вперед, завдяки зусиллям Григорія Баранця. Ще в першому таймі «Нива» двічі засмучувала захисні порядки гостей - Ігор Швець та Борис Баранець вже до перерви довели рахунок до великого. Гра була зроблена.

У другому таймі рахунок довго не змінювався, однак в останні 10 хвилин оборона южненців посипалася, що вилилося в ще три забиті м'ячі. Михайло Басараб, Олександр Лакуста та Василь Товкацький змушували капітулювати голкіпера аптекарів, встановивши остаточний підсумок зустрічі - 6:0 на користь «Ниви».

За підсумками зустрічі «Нива» закріпилася на другій сходинці турнірної таблиці, а «Реал Фарм» ще більш відстав від інших команд, замикаючи групу.

НИВА Тернопіль - РЕАЛ ФАРМ Південний - 6:0 (3:0)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію