• Головна
  • Сімейні лікарі отримуватимуть доплати: голова НСЗУ пояснила за що
12:01, 7 грудня 2023 р.

Сімейні лікарі отримуватимуть доплати: голова НСЗУ пояснила за що

Сімейні лікарі отримуватимуть доплати: голова НСЗУ пояснила за що

Уже наступного року сімейні лікарі будуть отримувати доплату за роботу зі своїми пацієнтами.

Про це розповіла голова Національної служби охорони здоров'я Наталя Гусак.

"Наступного року будемо активно працювати з сімейними лікарями. Визначимо, як сімейні лікарі працюють з пацієнтами, з якими укладені декларації. Введемо показники оцінки якості надання медичної допомоги на первинному рівні і будемо оцінювати показники профілактичних оглядів українців", - зазначила Наталя Гусак.

Посадовиця пояснила, що будуть доплачувати лікарям первинки, якщо вони виконують у повному обсязі профілактичний огляд, як це зазначається у наказі №504.

"Наказ №504 - це наказ, у якому вказано, які послуги може отримати пацієнт від сімейного лікаря. Наприклад, там написано, що жінки після 40 років щороку проходять мамографію. Відповідно, сімейний лікар має покликати свого пацієнта на такий огляд. Тобто лікар має бути зацікавлений у профілактичному огляді. І ось наскільки лікарі будуть активно будуть виконувати наказ №504, за це ми будемо доплачувати. Ті, хто активно працює з пацієнтами, будуть отримувати бонуси", - сказала Наталя Гусак.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сімейний лікар #доплати #оцінка #показник
ТОП новини
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Бронювання більше не гарантує захисту: повістки в Україні почали отримувати навіть ті, хто має відстрочку
"З 1 липня пенсію максимально збільшать для цих категорій українців": виплати зростуть дуже сильно вже незабаром
"ТЦК знайшли спосіб оштрафувати всіх чоловіків, штрафи збільшать у 2 рази": нові правила мобілізації, повістки та ВЛК
Оголошення