• Головна
  • Чому тернополяни займають місця у тамбурі?
17:30, 11 вересня 2013 р.

Чому тернополяни займають місця у тамбурі?

Вже декілька разів мені доводилося їхати у переповненому дизель-поїзді «Тернопіль-Ходорів». Місця практично немає, тому люди стоять у тамбурі буквально на одній нозі протягом трьох-чотирьох годин, розповідає тернополянка.

На жаль, ця проблема зачіпає не лише вище згаданий дизель.  Адже, працівникам залізниці самим вигідно, аби пасажирів було багато. Але з таким умовами навряд хочеться доїжджати «по коліях», пише  ltdaily.info  Тому, аби зрозуміти причину незручностей, журналісти зателефонували у прес-службу Львівської залізниці. Виявляється уся проблема не в браку вагонів, а в тім, що вони не бачать реальний пасажиропотік.

 «Нам відома проблема переповнених електропоїздів і ми її не приховуємо, а навпаки – говоримо про це так голосно, як тільки можемо. Така проблема зазвичай виникає на початку навчального року, коли серед пасажирів не лише пільговики та люди, що добираються на роботу, але й студенти.

Ми не маємо можливості настільки оперативно реагувати на скарги наших пасажирів і зараз поясню вам причину. Є не один напрямок руху поїздів, складаються відповідні графіки, вивчається пасажиропотік, статистика по населених пунктах, через які проходитиме маршрут. На основі цих даних ми й виділяємо поїзди з відповідною кількістю вагонів.

Тому працівники Львівської залізниці виступають за те, щоб людина перед поїздкою придбала квиток у касі, навіть якщо це пільговики (в такому випадку видається нульовий квиток). Також варто зазначити, що придбаний у касі проїзний квиток коштуватиме вам на 1 грн дешевше. З цієї суми на податок йде лише 10 копійок, а 90 – це ваш власний збиток.

Тому все залежить від самих людей. Чи є чесним пасажир, коли купляє квиток під час проїзду, чи не дає меншу суму грошей, вказуючи не свою кінцеву зупинку, а чи й взагалі не намагається проїхати зайцем? Тому всі ці проблеми з переповненими вагонами спричиняються тим, що ми не бачимо реальний пасажиропотік, а отримуємо дані про нормальне наповнення вагонів. Отож, щоб уникнути таких незручностей під час поїздки, потрібно заздалегідь придбати квиток».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...